پیام رئیس مرکز رسیدگی به امور مساجد استان‌های خراسان به مناسبت حضور ملت بزرگ ایران در انتخابات

درود خدا بر ملت بزرگ ایران که در آغاز گام دوم انقلاب اسلامی و قرن جدید، با حضور آگاهانه در انتخابات، زمینه‌‌ی رشد، جهش و تعالی کشور را فراهم آورد.

پیام-انتخابات.jpg
2021-06-20

بسم الله الرحمن الرحیم

نعمت انتخابات و نعمت حضور مردم، نعمت بزرگی است. 
(امام خامنه‌ای مدظله العالی)

درود خدا بر ملت بزرگ ایران که در آغاز گام دوم انقلاب اسلامی و قرن جدید، با حضور آگاهانه در انتخابات، زمینه‌‌ی رشد، جهش و تعالی کشور را فراهم آورد و با عزمی راسخ، عزت ملی و اقتدار ایران اسلامی را به رخ جهانیان کشانید.
بار دیگر، مردم همیشه در صحنه، با حضور حماسی و شورانگیز خود، برگ زرین دیگری از ایمان و وفاداری به آرمان‌ها و ارزش‌های نظام مقدس جمهوری اسلامی را ثبت کردند و به رغم تنگناها و توطئه‌ها، با حضور امیدآفرین و نویدبخش خود در آزمون الهی سربلند گشتند.

ضمن شکرگزاری به درگاه خدای منّان و تعظیم در برابر ملت رشید ایران، حماسه‌ی بزرگ مشارکت و حضور را به محضر امام زمان (عجل‌الله‌تعالی‌فرجه) و نائب بر حق ایشان، امام خامنه‌ای (حفظه‌الله)، مراجع عظام تقلید (ادام‌الله‌ظلّهم) و مردم بزرگوار ایران اسلامی تبریک گفته و امید واثق است با تشکیل دولت مردمی و انقلابی، با سرعت مضاعف در مسیر رسیدن به ایران قوی و تحقق تمدن نوین اسلامی گام برداریم.

هم‌چنین بر خود فرض می‌دانم از تلاش جهادی ائمه‌ی محترم جماعات، فعالان مساجد و همسنگرهای مسجدی در راه تبیین ضرورت مشارکت  و حضور آگاهانه در انتخابات و برپایی شعب اخذ رأی در مساجد قدردانی نموده و برای ایشان و دیگر دست‌اندرکاران این حماسه‌ی پر شور، توفیق روزافزون را از خدای متعال مسئلت نمایم.

مجتبی مهدوی ارفع
رئیس مرکز رسیدگی به امور مساجد استان‌های خراسان

 

 

 

 

    بیان دیدگاه